(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Sofa dwuosobowa x 1, Biurko średnie x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Szafk (Nr 7534912)

Sztuk
Kartony
6-10
Sofa dwuosobowa
1
Biurko średnie
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szafka nocna
1
Stolik ogrodowy
1
Skrzynia ogrodowa
1
Krzesło biurowe
1
Lampa stołowa
1
Szacunkowa łączna waga
303 kg
Dystans
455 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 27 maj 2021 do 28 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.