(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Sofa narożna x 1, Motor x 1, Siłownia i osprzęt x 1, Mała lodówka x 1, Stół 4-osobo (Nr 8070806)

Sztuk
Kartony
6-10
Sofa narożna
1
Motor
1
Siłownia i osprzęt
1
Mała lodówka
1
Stół 4-osobowy
1
Szafka RTV
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Różne pierdoly
1
Szacunkowa łączna waga
1055 kg
Dystans
1141 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

Od 6 paź 2021 do 7 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Brzeziny

Od 6 paź 2021 do 7 paź 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.