(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Sofa trzyosobowa x 1 (Nr 7102421)

 Kartony 6–10, Sofa trzyosobowa x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Sofa trzyosobowa
1
Szacunkowa łączna waga
230 kg
Dystans
1295 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Turnhout

4 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Pasłęk

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.