(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Rower dziecięcy x 1 (Nr 7821433)

Sztuk
Kartony
6-10
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Rower dziecięcy
1
Szacunkowa łączna waga
170 kg
Dystans
1322 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Essex, Waltham Abbey

Od 18 cze 2021 do 27 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

Od 20 cze 2021 do 30 cze 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.