(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Walizka x 4, Plecak x 4, Krzesło x 2 (Nr 8039779)

Sztuk
Kartony
6-10
Walizka
4
Plecak
4
Krzesło
2
Szacunkowa łączna waga
330 kg
Dystans
274 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 22 wrz 2021 do 24 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 22 wrz 2021 do 24 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.