(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Zmywarka x 1, Pralka x 1, Okap x 1, Koła samochodowe do osobówki x 4, Regał x 2 (Nr 8220979)

 Kartony 6–10, Zmywarka x 1, Pralka x 1, Okap x 1, Koła samochodowe do osobówki x 4, Regał x 2
Sztuk
Kartony
6-10
Zmywarka
1
Pralka
1
Okap
1
Koła samochodowe do osobówki
4
Regał
2
Łączna waga:
280 kg
Dystans
1142 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Wormacja

8 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Rotmanka

10 sty 2022


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.