(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 71–100 (Nr 6877240)

Sztuk
Kartony
71-100
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
263 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Falkensee

Od 23 lis 2020 do 24 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

Od 23 lis 2020 do 24 lis 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.