Kartony 71–100 (Nr 8036763)

 Kartony 71–100
Sztuk
Kartony
71-100
Szacunkowa łączna waga
1500 kg
Dystans
1965 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Perth

11 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.