Kartony 71–100, Pralka x 1, Suszarka do ubrań x 1, motocykl x 1, motorek dzieciecy spalinowy x 1, R (Nr 7540417)

 Kartony 71–100, Pralka x 1, Suszarka do ubrań x 1, motocykl x 1, motorek dzieciecy spalinowy x 1, R
Sztuk
Kartony
71-100
Pralka
1
Suszarka do ubrań
1
motocykl
1
motorek dzieciecy spalinowy
1
Rower
2
Rower dziecięcy
2
Trampolina ogrodowa
1
spawarka mala
2
sprezarka powietrza
1
kolumny glosnikowe
2
Komputer
1
Krzesło biurowe
1
Stół 8-osobowy
1
Stolik kawowy
1
Krzesło do jadalni
6
skuter elektryczny
1
skrzynki narzedziowe
2
Łóżeczko dla niemowląt
2
Szacunkowa łączna waga
2282 kg
Dystans
1832 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

5 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Nakło Nad Notecią

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.