(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-21 15:56

Kartony i Materac

(Nr 2169951)
Kartony i Materac

Waga w kg (łączna):

900.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 464.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sucha Beskidzka, 34-200, Polska

Termin elastyczny