(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kartony i rower (Nr 2835956)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 1842.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Oksytania, Toulouse

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Mokronos Górny

Termin elastyczny


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.