(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Inne łodzie Dodano: 2018-07-24 09:10

Katamaran z przyczepa

(Nr 3004360)
Katamaran z przyczepa

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

450.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 861.00 km

Informacje dodatkowe:

Kwestia dogadania

Oferty od Przewoźników (0)

2700 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2018, 13:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-01 do 2018-08-07

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferujemy ubezpieczony transport na lawecie z licencją. Oferta jest zawsze aktualna. Do Szwajcarii wyjeżdżamy 3x w tygodniu. Załatwiamy formalności celne, wszystko na upoważnienie. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 2700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych gatunków łodzi.

Pod hasłem „łódź” znajduje się szerokie pasmo różnorakich pojazdów pływających. Zaczynając od niedużych, jak: rowery wodne, małe łódki, po przez większe, takie jak: jachty. Przy przewozie łodzi motorowych, zwłaszcza tych dużych, istotną kwestią jest ich waga. Przewoźnik, który zobowiąże się na taki przewóz łodzi, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy obciążenie przekroczy 3,5 t. W przypadku przekroczenia 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL przez co kierowca musi posiadać w busie aparat typu: viaBox.

Podczas przewozu motorówki - niezależnie od jej gatunku - wskazane jest usunąć jak największą ilość elementów luźnych, a te których nie można usunąć przytwierdzić tak, żeby się nie przemieszczały. Dobrze jest mieć wiedzę, że przedmioty luźne mogą zniszczyć żaglówkę w jakimś stopniu.

Koszt przewozu łajby czy też jachtu zwykle zależy od ciężaru, wielkości i trasy. W przypadku, kiedy osobiście nie możemy przetransportować łajbę, polecamy użycie giełdy przewozowej Clicktrans. Wystarczy w kategorii: „Łodzie” wystawić za free ofertę, a w kilka chwil wieść zostanie dostarczona do wielu setek przewoźników, którzy przeanalizują zadeklarowany ładunek i zgłoszą swoje oferty. W ten sposób na jednej platformie posiada się wgląd do dużej liczby ofert rozmaitych firm transportowych. Czym dogłębniej będzie opisany ładunek, tym bardziej dopasowana będzie podana cena takiego przewozu.

Na przykład, cena dla kajaka mieści się w widełkach 0,3-0,5 złotych za kilometr. Koszt łodzi motorowej typowego rozmiaru, zazwyczaj rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a cena większego jachtu - to najczęściej widełki 2,5-3 zł/km.

Adres i termin nadania

Sankt Gallen, Szwajcaria

28 lip 2018

Adres i termin dostawy

Sulechów, Polska

31 lip 2018