(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Inne łodzie Dodano: 2018-07-24 09:10

Katamaran z przyczepa

(Nr 3004360)
Katamaran z przyczepa

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

450.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 861.00 km

Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łódź” znajduje się szerokie pasmo różnorakich pojazdów pływających. Zaczynając od niedużych, jak: rowery wodne, małe łódki, po przez większe, takie jak: jachty. Przy przewozie łodzi motorowych, zwłaszcza tych dużych, istotną kwestią jest ich waga. Przewoźnik, który zobowiąże się na taki przewóz łodzi, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy obciążenie przekroczy 3,5 t. W przypadku przekroczenia 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL przez co kierowca musi posiadać w busie aparat typu: viaBox.

Podczas przewozu motorówki - niezależnie od jej gatunku - wskazane jest usunąć jak największą ilość elementów luźnych, a te których nie można usunąć przytwierdzić tak, żeby się nie przemieszczały. Dobrze jest mieć wiedzę, że przedmioty luźne mogą zniszczyć żaglówkę w jakimś stopniu.

Koszt przewozu łajby czy też jachtu zwykle zależy od ciężaru, wielkości i trasy. W przypadku, kiedy osobiście nie możemy przetransportować łajbę, polecamy użycie giełdy przewozowej Clicktrans. Wystarczy w kategorii: „Łodzie” wystawić za free ofertę, a w kilka chwil wieść zostanie dostarczona do wielu setek przewoźników, którzy przeanalizują zadeklarowany ładunek i zgłoszą swoje oferty. W ten sposób na jednej platformie posiada się wgląd do dużej liczby ofert rozmaitych firm transportowych. Czym dogłębniej będzie opisany ładunek, tym bardziej dopasowana będzie podana cena takiego przewozu.

Na przykład, cena dla kajaka mieści się w widełkach 0,3-0,5 złotych za kilometr. Koszt łodzi motorowej typowego rozmiaru, zazwyczaj rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a cena większego jachtu - to najczęściej widełki 2,5-3 zł/km.

Adres i termin nadania

Sankt Gallen, Szwajcaria

28 lip 2018

Adres i termin dostawy

Sulechów, Polska

31 lip 2018