(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-27 17:50

Kawalerka

(Nr 2326412)
Kawalerka

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1563.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 23 lut 2018 do 26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

Od 28 lut 2018 do 4 mar 2018