(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-01 18:08

Kawalerka

(Nr 2342732)
Kawalerka

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

450

Dystans: 143.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

9 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kalisz, Polska

27 lut 2018