(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-07 13:26

Kawalerka

(Nr 2360576)

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1608.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Maidenhead, SL6, Wielka Brytania

Od 10 lut 2018 do 11 lut 2018

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Od 12 lut 2018 do 15 lut 2018