(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kawalerka (Nr 4591185)

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 648.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 26 cze 2019 do 27 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 28 cze 2019 do 29 cze 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.