(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kawalerka (Nr 4604805)

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 648.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

27 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

28 cze 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.