(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kawalerka (Nr 6405430)

Waga w kg (łączna):

180

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 2050.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

4 sie 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wales, Rhos On Sea

7 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego mienia.