(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kawasaki (Nr 2900732)

Marka i model:

Kawasaki

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 853.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Bychowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Hessisch Lichtenau

Termin elastyczny


Transport quada

    Quady to drogie maszyny i dlatego należy je naprawdę ostrożnie transportować. Istotnym czynnikiem jest staranne zabezpieczenie quada przed zarysowaniem w trakcie transportu.

    Quady często przewozi się na przyczepce, jednak można także samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (transport ostatnim sposobem nie polecamy, dlatego że podczas transportu można zniszczyć jednocześnie quada jak i samochód osobowy).

    Kiedy przewozimy quada na naczepie, powinno się unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Nabywając pasy mocujące trzeba nie zapominać, żeby nie kończyły się niezamkniętym hakiem, dlatego że w trakcie transportu zdarzają się różnorakie drgania, a taka taśma może swobodnie się odhaczyć. Taśmy mocujące wykonane są z wytrzymałego tworzywa, jednak w trakcie transportu, trzeba zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne kanciaste części, albowiem mogą się przetrzeć i przedrzeć.

    Gdy przewozimy quad przy pomocy auta dostawczego, także należy ładunek unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących oraz dodać obijaki w takich miejscach, żeby i quad i samochód nie poniosły szwanku podczas przewozu. Przy transporcie quada przy użyciu innego samochodu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, ponieważ w momencie jazdy paliwo albo olej mogą się rozlać i wybrudzić auto od wewnątrz. Takie okoliczności dodatkowo zmniejszą komfort podróży samego przewoźnika.

    W momencie, kiedy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, warto utwierdzić się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku i rozładunku.

    Koszt przewozu quada na ogół zależny jest od odległości jaką ma do pokonania pojazd. Gdy chcemy poznać realną cenę przewozu quada, możemy opublikować ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich przewozach.