(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-25 13:26

Kawasaki EN 500

(Nr 2113827)
Kawasaki EN 500

Marka i model:

Kawasaki EN 500

Waga w kg:

180.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 233.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 01:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-07, 20:50

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle drogie ładunki, które wydają się dosyć nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - niemniej jednak jedynie pozornie. Dobrze przymocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe cztery pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie 2, ponieważ mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Königs Wusterhausen, Niemcy

8 lis 2017

Adres i termin dostawy

67-400 Wschowa, Polska

Termin elastyczny