(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-25 13:26

Kawasaki EN 500

(Nr 2113827)
Kawasaki EN 500

Marka i model:

Kawasaki EN 500

Waga w kg:

180.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 233.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 01:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-07, 20:50

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - chociaż jedynie na pozór. Właściwie umocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, niezbędne będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą tylko dwie, ponieważ dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Königs Wusterhausen, Niemcy

8 lis 2017

Adres i termin dostawy

67-400 Wschowa, Polska

Termin elastyczny