(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 22:53

kawasaki en500

(Nr 1878584)
kawasaki en500

Marka i model:

kawasaki en500

Waga w kg:

220.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1823.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 11:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-07-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-01, 11:18

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości: (2)

fiqu87
30-06-2017, 07:24
Witam, odbieramy w przyszła środę dostawa, czwartek lub piątek bez przeładowane od drzwi do drzwi
lukaszd1984
30-06-2017, 17:03
Witam. Troche przyblize sytuacje. Nadawca motocykla jest moj tesc, pracuje do 18stej wiec odbior jedynie po tej godzinie. Sprzet jedzie do mojego brata, ktory motor odbierze i zaplaci za niego. Prosze dac znac czy nadal wszystko pasuje. Mieszkam na stale w Anglii, mozna sie ze mna kontaktowac
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na dość ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - wszakże jedynie pozornie. Poprawnie przymocowany motocykl na pewno przetrwa drogę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne będą 4 pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą zaledwie dwie, bowiem mają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest niepewne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Taulé, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

63-041 Chocicza, Polska

Termin elastyczny