(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 22:53

kawasaki en500

(Nr 1878584)
kawasaki en500

Marka i model:

kawasaki en500

Waga w kg:

220.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1823.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 20585
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 11:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-07-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-01, 11:18

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości: (2)

Adrian F. (Przewoźnik)
30-06-2017, 07:24
Witam, odbieramy w przyszła środę dostawa, czwartek lub piątek bez przeładowane od drzwi do drzwi
lukasz d. (Zleceniodawca)
30-06-2017, 17:03
Witam. Troche przyblize sytuacje. Nadawca motocykla jest moj tesc, pracuje do 18stej wiec odbior jedynie po tej godzinie. Sprzet jedzie do mojego brata, ktory motor odbierze i zaplaci za niego. Prosze dac znac czy nadal wszystko pasuje. Mieszkam na stale w Anglii, mozna sie ze mna kontaktowac
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często cenne towary, które wyglądają na ogólnie nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - jednakże jedynie pozornie. Właściwie umocowany pojazd na pewno przetrwa transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą cztery pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko 2, bowiem posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może po drodze wylać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Taulé, 29670, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chocicza Wielka, Polska

Termin elastyczny