(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-07-24 11:17

Kawasaki ninja zx6r

(Nr 3005176)

Marka i model:

Kawasaki ninja zx6r

Waga w kg (łączna):

190.00

Budżet zlecenia [zł]:

0000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1209.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Interesuje mnie transport dnia 03.08-04.08. Jesli jest mozliwosc chcialbym jechac z przewoznikiem.

Oferty od Przewoźników (0)

799 zł

ID firmy: 526890
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-08-2018, 11:48

Załadunek możliwy w terminach:

2018-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-08-01, 20:47

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 799 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 44164
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-08-2018, 21:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-03 do 2018-08-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

900 zł

ID firmy: 720472
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2018, 01:03

Załadunek możliwy w terminach:

2018-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, podejmę się transportu Pańskiego motocykla. Mogę również zabrać Pana.Wyjazd w piątek (3 sierpnia) godzina do ustalenia. Bus specjalnie przystosowany do przewozu motocykli. Posiadam zabezpieczenia w tym mocowania kół, pasy mocujące, słupki rozporowe, mocowania pionowe. W wyposażeniu mam również wciągarkę i podjazdy. Posiadam OCP, wystawiam CMR na przewóz.

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motocykle oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wydają się na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednak jedynie pozornie. Bezbłędnie umocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez jednej rysy.

            Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na naczepie, niezbędne będą cztery taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są jedynie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w aucie.

            Można zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Maassluis, Holandia

3 sie 2018

Adres i termin dostawy

Bełchatów, 97-400, Polska

4 sie 2018