(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-01 00:22

keeway rkv 125

(Nr 2000714)
keeway rkv 125

Marka i model:

Keeway rkv 125

Waga w kg (łączna):

120.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 481.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

ID firmy: 418782
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 11:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-10-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości: (1)

Jaime M. (Zleceniodawca)
04-09-2017, 18:13
Estaría dispuesto a pagar hasta 130€ ya que en otra empresa me lo llevan por 145€ y obviamente la confiamza es mayor.

180 €

ID firmy: 274942
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 01:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na na ogół niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - niemniej jednak tylko pozornie. Właściwie umocowany motocykl w 100% przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne będą 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą jedynie 2, gdyż dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Logrono, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny