(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-01 00:22

keeway rkv 125

(Nr 2000714)
keeway rkv 125

Marka i model:

Keeway rkv 125

Waga w kg:

120.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 481.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 11:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości: (1)

jaimem99
04-09-2017, 18:13
Estaría dispuesto a pagar hasta 130€ ya que en otra empresa me lo llevan por 145€ y obviamente la confiamza es mayor.

180 €

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 01:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się ogólnie ciężkie do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - wszakże jedynie na pozór. Należycie zamocowany pojazd na pewno przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na przyczepie, konieczne cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą ledwie 2, gdyż posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Logroño, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny