(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

kemping bailey (Nr 5564803)

kemping bailey

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

230

Wysokość [m]:

250

Waga w kg (łączna):

1300

Budżet zlecenia [zł]:

1700

Dystans: 2003.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Worcester

Od 6 gru 2019 do 16 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łomża

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. W trakcie przewożenia tego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy, albo je odpowiednio przymocować, żeby podczas transportu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy użyć możliwości niedrogiego przewozu, można wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najciekawszą ofertę.