(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-26 18:03

Kia Sportage 2016

(Nr 2242446)
Kia Sportage 2016

Marka i model:

Kia Sportage 2016

Waga w kg (łączna):

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2159.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-12-2017, 23:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-01 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 €

Wiadomości:

1599 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 13:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1599 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba pamiętać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Tallinn, Estonia

20 sty 2018

Adres i termin dostawy

Amsterdam, Holandia

31 sty 2018