(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-28 19:28

Kilka pudel z ciuchami i ksiazkami

(Nr 2245998)
Kilka pudel z ciuchami i ksiazkami

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 299.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 4 sty 2018 do 5 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny