(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 09:45

KLAMKI

(Nr 2403748)
KLAMKI

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.1

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 986.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, warto opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Dębica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kassel, Niemcy

Termin elastyczny