(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Klatka, Box na butle gazu technicznego Prestige 320 (Nr 8281280)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Klatka, Box na butle gazu technicznego Prestige 320
320 x 120 x 210 cm
200 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
200 kg
Dystans
530 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Spała

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz różnych towarów

Koszt przewozu ładunków bywa uzależniony od gabarytów towaru, terminu transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Transport towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, materiały budowlane (np., terakota, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym i zapełnia tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Transport niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz towarów sypkich. W kontenerach można także przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Inne towary – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.