(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2017-10-29 13:01

Klawesyn

(Nr 2121663)

Długość [m]:

2.40

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Korpus instrumentu bez nóg w miękkim futerale.

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1262.00 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina oraz fortepiany to szczególnie wielkie sprzęty muzyczne, a prawidłowe dawanie sobie rady z nimi w czasie przewozu jest potrzebne do ich prawidłowego brzmienia i dzięki temu pozwoli napawać się ich dźwiękiem przez długie lata.

    Kiedy poszukujesz transportu dla takiego sprzętu, utwórz ofertę w giełdzie transportowej Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz potrafił zrealizować na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W drugim wariancie poinformuj w ogłoszeniu, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, dość często zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają doświadczenie i adekwatny sprzęt, żeby taki ładunek przetransportować, na przykład na wyższą kondygnację kamienicy. Pomimo kosztowniejszej ceny za usługę kompleksową, dobrze jest ją przemyśleć, aby nie borykać się samemu i nie zniszczyć sprzętu muzycznego. Dobrym pomysłem jest zabezpieczyć zewnętrzną część instrumentu, chroniąc ją przed zadrapaniem w ciężarówce lub w trakcie noszenia. Pianino lub fortepian można owinąć w koce oraz w pościel. Jeśli nie posiadasz wymienionych materiałów czy też nie potrafisz tego wykonać sam, firma transportowa również może to zrobić za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie lub w wiadomości do firmy przewozowej.

    Przewóz pianina lub fortepianu jest trudny, bowiem należy zachować niezwykłą ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę przewozową, która wykona to fachowo oraz w nadzwyczaj niskiej cenie. Przewóz pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość wynosiła powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła raptem 900 PLN, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z wyładunkiem.

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Giussano, 20833, Włochy

Termin elastyczny