(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2017-10-29 13:01

Klawesyn

(Nr 2121663)

Długość [m]:

2,40

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,40

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Korpus instrumentu bez nóg w miękkim futerale.

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1262.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, potrzebuję transportu dla klawesynu. Instrument potrzebuje: - przewozu w dodatnich temperaturach, najlepiej stałych: 10-20 st. C. - stabilizacji/unieruchomienia - amortyzacji od dołu - zapewniam materac od łóżka na którym pojedzie - podróży bez żadnego kontaktu z wodą! Osoby, które są w stanie zapewnić w/w warunki proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie, Maurycy Raczyński

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 12:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-06

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

1010 zł

ID firmy: 583673
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 12:27

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-31, 16:24

Opis oferty:

Witam. Oferuje transport zamknięty. Odbiór dzisiaj, dostawa jutro lub czwartek. Jeżdżę blaszakiem ale w obecnych warunkach atmosferycznych panujących w austii i Włoszech ze spokojem mogę zagwarantować wymagane temperatury.

Cena (zawiera VAT): 1010 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pianina lub fortepianu

    Pianina oraz fortepiany to szczególnie wielkie sprzęty muzyczne, a prawidłowe dawanie sobie rady z nimi w czasie przewozu jest potrzebne do ich prawidłowego brzmienia i dzięki temu pozwoli napawać się ich dźwiękiem przez długie lata.

    Kiedy poszukujesz transportu dla takiego sprzętu, utwórz ofertę w giełdzie transportowej Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz potrafił zrealizować na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W drugim wariancie poinformuj w ogłoszeniu, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, dość często zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają doświadczenie i adekwatny sprzęt, żeby taki ładunek przetransportować, na przykład na wyższą kondygnację kamienicy. Pomimo kosztowniejszej ceny za usługę kompleksową, dobrze jest ją przemyśleć, aby nie borykać się samemu i nie zniszczyć sprzętu muzycznego. Dobrym pomysłem jest zabezpieczyć zewnętrzną część instrumentu, chroniąc ją przed zadrapaniem w ciężarówce lub w trakcie noszenia. Pianino lub fortepian można owinąć w koce oraz w pościel. Jeśli nie posiadasz wymienionych materiałów czy też nie potrafisz tego wykonać sam, firma transportowa również może to zrobić za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie lub w wiadomości do firmy przewozowej.

    Przewóz pianina lub fortepianu jest trudny, bowiem należy zachować niezwykłą ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę przewozową, która wykona to fachowo oraz w nadzwyczaj niskiej cenie. Przewóz pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość wynosiła powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła raptem 900 PLN, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z wyładunkiem.

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Giussano, 20833, Włochy

Termin elastyczny