Kleiderschrank x 2, Schreibtisch gross x 2, Motorrad x 1, Fernseher gross (grösser als 40") x 1 (Nr 8029723)

Kleiderschrank x 2, Schreibtisch gross x 2, Motorrad x 1, Fernseher gross (grösser als 40") x 1
Sztuk
Kleiderschrank
2
Schreibtisch gross
2
Motorrad
1
Fernseher gross (grösser als 40")
1
Szacunkowa łączna waga
380 kg
Dystans
1497 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Irlandia, Cork, Dromahane

Od 22 lis 2021 do 28 lis 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Bönen

Od 29 lis 2021 do 5 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.