(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Klimatyzator (Nr 2093313)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

30

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Karton

Dystans: 520.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Barlinek

Od 16 paź 2017 do 18 lis 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gostyń

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu transportu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której układa się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się meble, szkło, materiały budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi czy artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem - Tirem i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.