(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Klimatyzator Daikin (Nr 2401668)

Długość [m]:

0.83

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.74

Waga w kg (łączna):

49

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 567.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi umiejętnie zabezpieczyć maszynę, aby ustrzec się zniszczeń, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn i sprzętu jest związana głównie od gabarytu i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Często przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga właściwych zaświadczeń jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn i sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.