(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-08 08:53

Klosz na lampę ogrodową, 2 szt, kule

(Nr 2016302)

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

2.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 1635.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Mam do odebrania 2 klosze do lam ogrodowych, Są to kule PLASTIKOWE o wysokości jak opisałam powyżej. Towar będzie zabezpieczony do podróży. Towar jest opłacony, gotowy do odbioru. Odbiór od osoby fizycznej, można swobodnie ustalić termin i godzinę odbioru. Data dostawy też jest elastyczna. Zapraszam.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 09:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Przewóz palet


Palety służą do transportu ładunków różnego gatunkustanowią podstawę, na której prosto można przewieźć mniejsze pakunki oraz przedmioty. Przewóz paletowy to najczęściej wybierana metoda transportu dużej ilości ładunków. Za pomocą palet nierzadko przewozi się paczki przekraczające 70 kg – bramki stalowe, pudła, towary budowlane, itd. Żeby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu towaru na paletach, dobrą praktyką jest skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. Przy szacowaniu kosztów przewozu podstawowe znaczenie ma ilość palet, ciężar towaru i gatunek przewożonych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach podnoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety oraz pozostałe typy palet


W transporcie paletowym prym wiedzie europaleta, nazywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta ma format 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 milimetrów. Palety oddane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna ostatnio zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.


Cena transportu palet w Polsce
Przeciętna cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 PLN, a to wychodzi 57 groszy na kilometr.


Koszt przewozu palet w Europie


Transport palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 i to wynosi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Alban Crescent, Borehamwood WD6 5JF, Wielka Brytania

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

17 wrz 2017