(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-08 08:53

Klosz na lampę ogrodową, 2 szt, kule

(Nr 2016302)

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1635.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Mam do odebrania 2 klosze do lam ogrodowych, Są to kule PLASTIKOWE o wysokości jak opisałam powyżej. Towar będzie zabezpieczony do podróży. Towar jest opłacony, gotowy do odbioru. Odbiór od osoby fizycznej, można swobodnie ustalić termin i godzinę odbioru. Data dostawy też jest elastyczna. Zapraszam.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 09:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład wilgotną szmatką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Alban Crescent, Hertsmere, WD6 5AL, Wielka Brytania

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

17 wrz 2017