(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 05:01

Klucze

(Nr 2636396)
Klucze

Długość [m]:

0.1

Szerokość [m]:

0.1

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

0.10

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1192.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Horsens, 8700, Dania

27 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Zurych, Szwajcaria

29 kwi 2018