(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

kolarka (Nr 5278530)

kolarka

Waga w kg (łączna):

9

Dystans: 1190.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Bruksela

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu albo zakupić odpowiedni karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu warto ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.