(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2013-09-11 14:25

Kolonia (Niemcy) Poznań od zaraz

(Nr 183439)
Kolonia (Niemcy) Poznań od zaraz

Marka i model:

silnik

Dystans: 810.80 km

Informacje dodatkowe:

Transport silnika na jednej europalecie waga 1800kg od zaraz. Silnik załadowany będzie i rozładowany widlakiem. Trzeba go tylko bezpiecznie przewieść i zabezpieczyć

Oferty od Przewoźników (0)

1599 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2013, 15:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-09-15 do 2013-09-21

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1599 zł

Wiadomości:

1800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2013, 14:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-09-11 do 2013-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cube-trans Oborniki wlkp. Zapraszam do wspolpracy

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się często, jeżeli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Kolonia

Od 11 wrz 2013 do 16 wrz 2013

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 11 wrz 2013 do 17 wrz 2013