(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kolumny audio, głośniki domowe x 2 (Nr 8237941)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
kolumny audio, głośniki domowe
70 x 35 x 180 cm
50 kg
2
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
100 kg
Dystans
845 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Utrecht, Woerden

Od 16 gru 2021 do 23 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Termin elastyczny


Transport antyków

W czasie transportu antyków należy zachować wyjątkową rozwagę. Zabytki - zazwyczaj to rzeczy antyczne, co oznacza, że są wiekowe oraz kosztowne. Antyki często mają wartość historyczną jak i uczuciową. Do typu: zabytki głównie przyporządkowujemy meble, chodź również pod tym hasłem przewożone są: zegary, płaskorzeźby, maszynopisy, jak również porcelana.

Gdy obmyślamy przewóz staroci z wykorzystaniem giełdy przewozowej Clicktrans, warto dodać ogłoszenie w w grupie: „Specjalnej Ostrożności”, a następnie wybrać opcję: „Antyki”. Dodanie oferty w sekcji „Antyki” gwarantuje, że przewoźnicy zaopiekują się transportem z odpowiednią starannością. Przy transporcie antyków można poprosić, żeby przewoźnik dodatkowo zabezpieczył kosztowny ładunek przed uszkodzeniami w trakcie przewozu. Kiedy chcemy własnoręcznie osłonić swoje zabytki, wówczas można stosować się do paru istotnych rad. Warto każdy zabytek zabezpieczyć osobno folią bąbelkową, a gdy nie mamy folii, można zabytki opatulić prześcieradłami jak i ręcznikami. W przypadku, gdy swoje zabytki postanowimy transportować w pudłach, można zadbać o to, aby wolne powierzchnie upchać czymś gąbczastym, np. gąbką czy pogiętymi magazynami.

Wartość przewozu antyków nie jest uzależniony od ich kosztowności, tylko od: gabarytów, ciężaru jak i od odcinka na jakim jest zrealizowany.