(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-12-05 10:39

kolumny wolnostojące bez opakowania (Nr 3602245)

Długość [m]:

102

Szerokość [m]:

26

Wysokość [m]:

33

Waga w kg (łączna):

74.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1626.00 km

Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to między innymi telewizory i adaptery, nagrywarki DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj stosuje się w domu.

Zapakowanie urządzenia RTV

Odporność pudełka powinno się dostosować do wielkości oraz ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest użyć oryginalne opakowanie sprzętu, które chcemy przetransportować. W sytuacji, jeżeli już pozbyliśmy się oryginalnego pudełka, postarajmy się, żeby zredukować wolną przestrzeń i ustrzec się przed przemieszczaniem urządzenia w opakowaniu nieoryginalnym. Przestrzeń można wypełnić gazetami, folią bąbelkową lub gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią bąbelkową, żeby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku małych elementów, urządzenia zabezpiecza się używając panele styropianowe. W przypadku urządzeń RTV o dużych rozmiarach, trzeba przede wszystkim oddzielić lub wyciągnąć mniejsze elementy, przykładowo ładowarkę czy kable. Wielkie urządzenia umieszczane są na paletach, a następnie owija folią stretch tak, aby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Koszt transportu urządzenia elektronicznego

Koszt transportu urządzenia elektronicznego uzależniony jest przede wszystkim od trasy paczki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i wagi sprzętu. Kluczową sprawą jest także to, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Gdy sprzęt potrzebuje odpowiedniego opakowania i ochrony ze strony przewoźnika, wówczas przyczyni się to również na końcowy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Chelmsford, CM1 7ET, Wielka Brytania

Od 5 gru 2018 do 9 gru 2018

Adres i termin dostawy

Kęty, 32-650, Polska

Od 5 gru 2018 do 12 gru 2018