(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-26 18:39

Kombajn

(Nr 2117079)
Kombajn

Marka i model:

claas

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3,7

Waga w kg:

9200.00

Dystans: 2081.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbior mozliwy w kazdej chwili

Oferty od Przewoźników (0)

17980 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 21:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

inne

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 17980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych niejednokrotnie jest przewozem ponad formatowym. Do maszyn rolniczych wliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Olbrzymie urządzenia uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny swobodnie przemieszczać się po polskich trasach, ponieważ ich rozmiar przekracza możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak również w Europie. Przeszkodę stanowić może również nacisk osi urządzeń uprawnych, który przewyższa zasady możliwe dla większej części szos.

Jak transportuje się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych z reguły stosuje się przyczepy rodzaju jumbo lub tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych posiadają stosownie dopasowanymi lawetami, które umożliwiają przetransportować maszyny rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, jeśli maszyna przewyższa dopuszczalne zasady wymiarami lub ciężarem, potrzebne jest odebranie odpowiedniego zezwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu ciągników uprawnych

    Koszt przewozu urządzenia rolniczego jest związana od wymiarów, ciężaru i sprawności maszyny. Na koszt przewozu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym czynnikiem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

Presteigne, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lubartów, Gmina Lubartów, Poland

Termin elastyczny