(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-26 18:39

Kombajn

(Nr 2117079)
Kombajn

Marka i model:

claas

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3,7

Waga w kg (łączna):

9200.00

Dystans: 2081.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbior mozliwy w kazdej chwili

Oferty od Przewoźników (0)

17980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 21:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

inne

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 17980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych zazwyczaj jest transportem o wielkich rozmiarach. Do pojazdów rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne maszyny rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny zwyczajnie jeździć po ulicach, ponieważ ich wielkość przewyższa możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak i w Europie. Przeszkodę powodować może również napór osi urządzeń rolniczych, jaki przekracza reguły dozwolone dla większej części tras.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych nierzadko korzysta się z przyczepy rodzaju jumbo oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn uprawnych posiadają stosownie przysposobionymi lawetami, które mogą być w stanie przewieźć ciągniki uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, jeżeli maszyna przerasta możliwe zasady wielkością lub wagą, konieczne będzie odebranie specjalnego zezwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu pojazdów rolniczych

    Cena transportu pojazdu uprawnego jest zależna od gabarytów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa dodatkowo długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Presteigne, LD8 2AP, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lubartów, 21-100, Polska

Termin elastyczny