(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-08-30 00:14

Kombajn zbożowy

(Nr 1995998)
Kombajn zbożowy

Marka i model:

Massey Ferguson

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

3700.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1774.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

10000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 20:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-09-10, 20:09

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 10000 zł

Wiadomości:

16980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 09:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 16980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych zazwyczaj bywa transportem o wielkich rozmiarach. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkoformatowe urządzenia uprawne bywają urządzeniami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa swobodnie przemieszczać się po polskich trasach, gdyż ich wymiar przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w Europie. Kłopot powodować może dodatkowo nacisk osi maszyn uprawnych, który przerasta reguły możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych niejednokrotnie korzysta się z naczepy typu semi lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń rolniczych posiadają stosownie dostosowanymi lawetami, które mogą przetransportować maszyny rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeśli pojazd przewyższa dopuszczalne zasady wielkością lub wagą, wymagane będzie otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a dodatkowo potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena przewozu urządzeń uprawnych

    Cena przewozu maszyny rolniczego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i stanu urządzenia. Na koszt przewozu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym czynnikiem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

Kongsberg, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ropczyce, Polska

Termin elastyczny