(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-08-30 00:14

Kombajn zbożowy

(Nr 1995998)
Kombajn zbożowy

Marka i model:

Massey Ferguson

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3700.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1774.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

10000 zł

ID firmy: 2851
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 20:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-09-10, 20:09

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 10000 zł

Wiadomości:

16980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 09:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 16980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych niejednokrotnie bywa przewozem o dużych gabarytach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Duże urządzenia rolnicze bywają urządzeniami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą samodzielnie jeździć po drogach, jako że ich wymiar przekracza dopuszczalne gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak również w Europie. Trudność stanowić może również nacisk osi urządzeń uprawnych, który przekracza standardy możliwe dla większej części szos.

Jak transportuje się pojazdy uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych zazwyczaj stosuje się naczepy rodzaju jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych powinni dysponować prawidłowo dopasowanymi lawetami, które potrafią przetransportować urządzenia uprawne ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, jeżeli zestaw przerasta dozwolone normy wymiarami lub wagą, potrzebne jest dostanie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena przewozu maszyn rolniczych

    Cena przewozu ciągnika uprawnego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i stanu urządzenia. Na koszt transportu wpływa dodatkowo długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym elementem może być również czas przewozu.

Adres i termin nadania

Kongsberg, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ropczyce, Polska

Termin elastyczny