(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-04 09:57

kombajn zbożowy 307

(Nr 2006354)

Marka i model:

Massey Ferguson 307

Długość [m]:

7,65

Szerokość [m]:

3,4

Wysokość [m]:

2,97

Waga w kg (łączna):

4700.00

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1643.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin dostawy wrzesień.

Oferty od Przewoźników (0)

8000 zł

ID firmy: 2851
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 14:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-20

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2017-10-08, 14:40

Opis oferty:

niskopodwoziowka

Cena (zawiera VAT): 8000 zł

Wiadomości:

14980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 16:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn rolniczych z reguły jest przewozem o wielkich gabarytach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i dużo innych. Sporawe maszyny uprawne bywają urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie są uprawnione samodzielnie poruszać się po ulicach, gdyż ich rozmiar przerasta dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w Unii Europejskiej. Problem powodować może także napór osi maszyn rolniczych, który przekracza normy dopuszczalne dla większości tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych nierzadko używa się przyczepy typu jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych powinni posiadać właściwie przystosowanymi lawetami, jakie umożliwiają przetransportować ciągniki rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, gdy pojazd przewyższa możliwe reguły rozmiarem lub wagą, konieczne jest uzyskanie odpowiedniego zezwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena przewozu urządzeń uprawnych

    Cena przewozu pojazdu uprawnego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i stanu pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa dodatkowo długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

Korpo, Finlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny