(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-04 09:57

kombajn zbożowy 307

(Nr 2006354)

Marka i model:

Massey Ferguson 307

Długość [m]:

7,65

Szerokość [m]:

3,4

Wysokość [m]:

2,97

Waga w kg:

4700.00

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1643.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin dostawy wrzesień.

Oferty od Przewoźników (0)

8000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 14:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-20

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2017-10-08, 14:40

Opis oferty:

niskopodwoziowka

Cena (zawiera VAT): 8000 zł

Wiadomości:

14980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 16:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych nierzadko bywa transportem o dużych rozmiarach. Do urządzeń rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne urządzenia uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa samodzielnie poruszać się po ulicach, gdyż ich wymiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak i w UE. Trudność przedstawiać może również napór osi maszyn rolniczych, jaki przewyższa normy dozwolone dla większej części dróg.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj stosuje się naczepy typu jumbo lub tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych mają stosownie dostosowanymi lawetami, jakie mogą przetransportować maszyny rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, gdy zestaw przewyższa możliwe normy wymiarami lub ciężarem, potrzebne jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt przewozu ciągników uprawnych

    Koszt przewozu pojazdu rolniczego jest związana od gabarytów, ciężaru i stanu urządzenia. Na wycenę transportu wpływa dodatkowo odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym czynnikiem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Korppoo, Parainen, Finlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny