(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-05-04 12:17

Komoda

(Nr 1768209)

Długość [m]:

120,5

Szerokość [m]:

61,5

Wysokość [m]:

86

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 161.00 km

Informacje dodatkowe:

Stylowa komoda z drewna dębowego.

Oferty od Przewoźników (0)

99 zł

ID firmy: 37904
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2017, 13:09

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-05, 13:08

Opis oferty:

Witam Serdecznie.Nie Jestem Kurierem.Prowadzę firmę zajmującą się transportem na terenie Polski i Europy.Bezpośredni transport.Dysponujemy Busami Mercedes Sprinter.Ubezpieczenie do 50.000 zł Dobry Kontakt.Zadowoleni klienci.W przypadku ewentualnych pytań/propozycji proszę pisać. Pozdrawiam. Paweł

Cena (zawiera VAT): 99 zł

Wiadomości:

130 zł

ID firmy: 7416
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2017, 12:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-05 do 2017-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

190 zł

ID firmy: 7416
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2017, 12:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-05 do 2017-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu mebli, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Aleksandrów Łódzki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radzymin, Polska

Termin elastyczny