(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 09:03

komoda

(Nr 2117901)
komoda

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1113.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Rogoźno, 64-610, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny