Meble Dodano: 2018-01-31 19:59

komoda

(Nr 2339940)

Długość [m]:

122

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 360.00 km

Informacje dodatkowe:

Komoda do zabrania z Bydgoszczy po 10 lutym. Komoda będzie zabezpieczona.

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

180 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-02-2018, 16:00

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-18, 22:58

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 20:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-03-11

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-04, 20:20

Opis oferty:

Witam Posiadamy własną flotę pojazdów . Dysponujemy ubezpieczeniem OCP towaru na czas transportu . Doświadczeni kierowcy , Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

200 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 22:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-16

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gęsianka, Polska

Termin elastyczny