(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-08-24 12:43

komoda

(Nr 301849)
komoda

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

140

Waga w kg:

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 61.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-08-2015, 14:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-08-26 do 2015-09-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

299 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-08-2015, 13:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-08-25 do 2015-09-13

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-08-24, 12:43

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 299 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, jeśli przewozimy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszow

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, 37-755

Termin elastyczny