(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 23:32

Komoda, mała szafka i lustro odbiór 25-27/07

(Nr 1922695)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Komoda niska, 1.2m x 0.5m x0.6m solidna można na ni kłaść inne rzeczy. Szafka lekka Ok 8kgs i lustro. Termin doręczenia nie istotny może byc i z tydzień.

Oferty od Przewoźników (0)

75 €

ID firmy: 582815
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 13:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 75 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do transportu rzeczy, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Witham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Józefów, Polska

Termin elastyczny