Komoda średnia x 1, Łóżko podwójne z materacem x 1, Łóżko pojedyncze z materacem x 2, Sofa trzyosobo (Nr 8018084) Wyróżnione

Komoda średnia x 1, Łóżko podwójne z materacem x 1, Łóżko pojedyncze z materacem x 2, Sofa trzyosobo
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Komoda średnia
Wpisane wymiary
183 x 40 x 77 cm
Wpisana waga
25 kg
1
Łóżko podwójne z materacem
204 x 140 x 100 cm *
65 kg *
1
Łóżko pojedyncze z materacem
204 x 90 x 90 cm *
45 kg *
2
Sofa trzyosobowa
220 x 90 x 75 cm *
80 kg *
1
Krzesło do jadalni
50 x 40 x 95 cm *
10 kg *
6
Stolik nocny
40 x 30 x 45 cm *
5 kg *
4
Rower
160 x 25 x 130 cm *
20 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
360 kg
Dystans
2807 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 23 paź 2021 do 25 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Rojales

Od 28 paź 2021 do 29 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport mebli

Transport mebli

 Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

Na początek, jak transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą szmatką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie  na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.