(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2012-04-16 10:48

Komoda z Szczęśliwice do Warszawa Centrum

(Nr 139742)

Długość [m]:

1,85

Szerokość [m]:

0,53

Wysokość [m]:

0,76

Ilość sztuk:

1

Dystans: 5.60 km

Informacje dodatkowe:

Zniesienie z 3 piętra w Szczęśliwicach (jest winda, komoda się mieści) oraz wniesienie na 2 piętro do kamienicy w Centrum Warszawy (bez windy).

Oferty od Przewoźników (0)

70 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-04-2012, 15:44

Załadunek możliwy w terminach:

2012-04-17

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 70 zł

Wiadomości:

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-04-2012, 10:51

Załadunek możliwy w terminach:

2012-04-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2012-04-16, 10:48

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Potem warto przemyśleć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, Drawska , 10a

17 kwi 2012

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 00-830, Pańska, 75

17 kwi 2012