(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-29 14:24

Komoda złożona meblościanka dwa materace kilka

(Nr 2331632)
Komoda złożona meblościanka dwa materace kilka

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

6

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1189.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kleve, 47533, Niemcy

Od 31 sty 2018 do 1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Zwycięstwa, Dobre Miasto, 11-040, Polska

Termin elastyczny