(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Komplet 4 kół z UK (Nr 2419444)

Komplet 4 kół z UK

Długość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1582.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Basingstoke

27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jedlina-Zdrój

11 mar 2018


Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).